Grup/Fırsat Sitelerinden Alışveriş

Bir çok arkadaşım Fırsat Sitelerinden indirimli alışveriş yapıyor ve genel olarak bu tip hizmetleri alanlardan çevremde pek şikayet duymadım.

Ancak bir fırsat sitesinden Ramazan Ayı içerisinde 20TL Ramazan Menüsü kuponu almak sanırım yapılabilecek en saçma işlerden biriymiş.

Ben Garden 74 Restaurant’ından bir Ramazan Menü fırsatı almıştım, meğerse açık büfe yemek servisi yapıyorlarmış yani kimse öyle masalara servisle falan uğraşmayacak insanlar sıraya girip açık büfeden dilediği gibi tabaklarını dolduracak. Düşünün zaten Ramazan’dan dolayı insanların açlıkları başına vurmuş birde ortaya yemek gelince hurrraaa herkes yemeklere saldırıyor, garsonlardan birşey talep ettiğinizde servis yapmıyoruz kendini alıyorsunuz diye size cevap dönüyor. Masanıza ilk oturduğunuzda ortada 2 tabak ve resmen avuçla masaya bırakılmış çatal bıçaklar sizi karşılıyor. Yani böylesine özentisiz böylesine para odaklı yapılmış bir hizmet görmedim.

Çalışanların Tavırları

İnsanların bir kısmı böylesine rezil hizmet olamaz diye biz dahil ortamı terk ettik sonra çıkışta parasını geri isteyen isnanlara Garden 74 yetkilileri tarafından söylenen “Bu kadar paraya bu kadar hizmet, ne bekliyorsunuz ki” cümleleri..

Otopark

Dahası otoparkına bırakmış olduğunuz aracınızı almak istediğinizde sizden 20 TL talep ediyorlar itiraz ederseniz dövercesine tavırlar.

Sonuç

Garden 74 markası ve bulunduğu yer itibariyle ne kadar güzel olsada hizmet kalitesi olarak o gün benim için bitmiştir. İlk defa Garden 74’e gittim ve bu fırsat sayesinde tanıdım. Kendilerini bu şekilde tanıtarak kalitesini ve insanlara yaklaşımını sergilemiş oldular.

Grup Siteleri Ve Katakulliler

Biraz önce yine bir grup fırsatına baktım, Prag’ta 3 yıldızlı ucuz bir otele 3 gece ve 4 gün tatil fırsatı 195TL. İnanılmaz bir fiyat 🙂 neden mi? Fırsata dahil olmayan hizmetlere bakıyorsunuz veee “Uçak bileti dahil değildir.”. Bir laf vardır hani nerde çokluk orada …. .

Saygılar.

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Google fotoğrafı

Google hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Connecting to %s