Saydam LCD Ekran

Saydam LCD ekran zannettiğimiz ürünleri zaman zaman reklam amaçlı etrafımızda görmüyor değildik. Örneğin cam yüzeye yansıtılmış Projeksiyon görüntüler yada Metrocity AVM’ye giden yer altı geçidindeki yarı saydam aynalı yüzeye yansıtılmış yine projeksiyon görüntüler gibi.

 

Dokunmatik ekranlara aslında seneler önce alıştık son bunların yerini daha kaliteli olan versiyonları hatta teknolojileri aldı. Zaten Iphone, Windows Surface vs derken şimdi hem dokunmatik hemde saydak LCD ekranlar yabancı piyasalarda.

 

Özellikle Samsung Transparent Smart Screen tek kelime ile müthiş birşey. Bu dokunmatik saydam lcd ekran özellikle reklam sektöründe tam bir devrim yaratacak. Şu linkte sizinle paylaştığım web sitesinde inanılmaz örnekler mevcut. Soğuk içecek dolaplarından, saat yada telefon kutularına kadar ürünün önünde kullanıcı ile etkileşimli reklam örnekleri mevcut.

Örneklerde yer alan soğuk içecek dolabında soğuk içecek siparişi verdiğnizde ürünün raftan size gelene kadar kuş animasyonu ile sanki ürünü size taşıyormuşçasına reklendirilmesi harika.

Yakın zamanda eminim bir çok yerde göreceğimiz bu transparan lcd ekranlarla reklem sektöründe bir çağ atlanılmış olacak.

Transparan-Saydam-LCD2Transparan-Saydam-LCD4

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Google fotoğrafı

Google hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Connecting to %s