Loto Sonuçlarını Önceden Tahmin Etmek

İnternette bir çok web sitesi gördüm, hepsi kendince loto sonuçlarını tahmin etmek için çeşitli çalışmalar yapıp bunu insanlarla paylaşıyorlar. Ancak aralarından bir tanesi dikkatimi çekti, 3520 Şanslı Numaram diye bir GSM servisi.

Şanslı Rakamlar

3020 Şanslı Numaram servisi insanlara şanslı rakamlar dağıtan bir gsm servisi olduğunu iddiaa ediyor. Twitter hesabında yayınladığı çekiliş tahmin sonuçları ise aslında dikkat çekiçi (merak ederseniz @sanslinumaram). Şans Topu, Sayısal Loto, On Numara, Süper Loto oyunlarında çıkacak rakamların tahminlerinde bulunup bunu cep telefonunuza mesaj olarak atıyorlar. Detaylarını http://sanslinumaram.com sitesinde paylaşmışlar.

Loto Sayılarını Önceden Tahmin Etmek

Loto sonuçlarını önceden tahmin etmek aslına bakılırsa pek kolay bir şey değil ancak belli rakamları ağırlıklı olarak oynamak yinede şansa dayalı olsa bile ihtimalleri artırabilir. Aslına bakarsanız çevremde hep aynı rakamları oynayan insanların büyük ikramiyeyi kazanmaya yaklaştıklarına tanık oldum ancak bunun için bir insan ömrü yetmeyebilirde.

Totem

Bu nedenle insanlar genelde şanslı olduğuna inandığı bayilerden oynar, yada şansına güvendiği kişilere oynatabilir hatta şanslı olduğunu düşündüğü tarihleri sayıları esas oynar ve hep bir şans arayışındadır. Sık çıkan rakamları oynayanlardan tutunda uzun süre çıkmayan rakamları oynayanlara kadar bir çok yöntem uygulayan gördüm ancak sonuç genelde hep aynı, bu iş şans işi.

Yinede şansına güvenen ilginç fikirler kulağa hoş geliyor.